|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 194.6.197.---
06.07.09 23:07
___swallow
Уже противно слышать за это " отравление "? Сколько можно мусолить эту тему, если бы оно было, то было бы уже давно раскрыто. Так что это все - грязная предвыборная компания, вот и все и больше ничего. А то, что хотят притплести сюда Тимошенко , это просто смешно и глупо, люди никогда в это не поверят, т.к. именно Тимошенко очень много тогда сделала, чтобы Ющенко стал президентом..
IP: 212.42.88.---
06.07.09 17:15
___Mariane
Тимошенко не способна на такое... в тот период Ющенко был конкурентом Януковича.. он реально мог на это пойти, чтоб убрать своего конкурента.:))
IP: 212.42.88.---
06.07.09 17:13
___Irysik
В тот период когда Ющенка отравили, Тимошенко полностью поддерживала его на должность Президента..:))
IP: 79.140.11.---
06.07.09 13:14
___бим-бим
Не вірю,що Тимошенко могла б на таке піти!Вона чесна і порядна людина!ЮВ в президенти!!!
IP: 79.140.11.---
06.07.09 12:59
___бим-бим
Як говориться: "Справедливість є - вона переможе!"
IP: 92.113.126.---
06.07.09 11:49
___Тальне
На таку аферу жінка-політик ніколи не піде
IP: 193.142.219.---
05.07.09 13:59
___antuTernopil
04.07.09 14:04 ___А-яй-яй
Повністю з вами погоджуюсь, але все одно не розумію навіщо приплітати до цього Тимошенко, якщо навіть з елементарної логіки зрозуміло що у неї на це на той час не було жодних причин. IP: 82.207.59.---
04.07.09 15:33
___talal
Юля Тимошенко порядна людина.
Люди ! Обираймо цю мудру жінку Президентом України. IP: 82.207.59.---
04.07.09 15:30
___talal
Ющенку не можна вірити, і його отруєння ставиться під сумнів в
українців. Він говорить одне, а робить зовсім протилежне. Де ж ті тюрми за обкрадання власного народу Ющенком зі Стельмахом??? А вони ой як потрібні. IP: 82.207.59.---
04.07.09 15:29
___talal
Юля пропагувала по всіх куточках України про його достойність бути
Президентом. Але…. помилилась і помилився весь народ. Повірте, розпізнати людину дуже не просто, а ще важче звільнити з Президента. Ющенко – розплідник бандитів в Україні. IP: 82.207.59.---
04.07.09 15:27
___talal
1. Прокуратура в Україні підтримує злочинців. Потрібно обирати прокурорів
та вимагати звітуватися. IP: 80.243.144.---
04.07.09 14:04
___А-яй-яй
Господа!! А воно Вам все це треба!
НЕ мастила собі голову Вони самі у всьому розберуться, чи перетравят один одного IP: 91.207.225.---
03.07.09 14:29
___lica_
Ну, вот в преддверии избирательной компании нашли что еще на Тимошенко можно гадкого подвесить!!!! Отстали бы все от Юли и дали ей спокойно работать и стать президентом! А то все только и делают, чтоб рейтинг ее уменьшить!
IP: 93.74.8.---
02.07.09 22:53
___крот77
Отравился курочкой - сру (извиняюсь) не могу! А это ж только курочка, 150 грамм.... А если бы диоксинчиком, да 10000 раз првышающим норму, и если я был Презом., то о чем бы я думал сидя на унитазе? Хорошо что я не През, а то я б только от параше и думал, а не о делах-государевых!
Ну кто его травил? Что за бред, хотя конешно, окажится что это сделал Вова и Юля! И как отравить можно только морду? А меня вот жопа болит.. А морда ниче.. IP: 93.74.8.---
02.07.09 22:52
___крот77
Отравился курочкой - сру (извиняюсь) не могу! А это ж только курочка, 150 грамм.... А если бы диоксинчиком, да 10000 раз првышающим норму, и если я был Презом., то о чем бы я думал сидя на унитазе? Хорошо что я не През, а то я б только от параше и думал, а не о делах-государевых!
Ну кто его травил? Что за бред, хотя конешно, окажится что это сделал Вова и Юля! И как отравить можно только морду? А меня вот жопа болит.. А морда ниче.. IP: 62.221.55.---
02.07.09 22:48
___SIM
19:16 ___фуга
"Главное - замочить Президента по разному поводу." Кто же виноват, что столько поводов и даже причин... IP: 62.221.55.---
02.07.09 22:46
___SIM
"Невідомо ким керований, він перерозподілив обов’язки у верхівці відомства."
"Віталій Щоткін ...1974 по 1996 працював у органах прокуратури Донецької області. Дійшов до посади першого заступника прокурора Донецької області." Невідомо... Разборки внутри ПР продолжаются. Не мог же чел с донецким стажем 22 года, зампрокурора области, к кому-то перебежать. Не по понятиям... IP: 77.120.84.---
02.07.09 21:56
___bayron
Ага скоро Тимошенко будут шить причастие к отравлению Ющенка. не удивлюсь, если это будет в разгар выборной кампании. Надо же повесить какое-то преступление, чтоб убрать премьера с дистанции. Боятся, что она станет президентом.
IP: 95.133.143.---
02.07.09 21:30
___Gorodnya
Беззаконням. На кожному рівні прокурори вважають себе богами, або божками у своїх районах. За їх прямою участю створюються отакі безкарні бригади правоохоронців-\"беспредельщиков\". В Городнянському районі на Чернігівщині браконьерська вилазка начолі із прокурором району закінчилась убивством бувшого начальника міліції. І що? Пана прокурора Шведа, по прізвиську \"сто доларів\", перевели до обласного відомства. От травити народ, підслуховувати, це вони вміють. А що до Юлі, то руки у них короткі!
IP: 82.144.202.---
02.07.09 19:50
___фуга
Да-да, особенно Жвания - ну так хотел слезу выдавить, так любит Президента...
Прямо обрыдался весь, так хотел надавить на общество. Хоть думай иногда, когда что-то пытаешься издать. Президент не нуждается в жалости. IP: 93.73.132.---
02.07.09 19:35
___Анахорест
Як правило, мусолити тему отруєння починають тоді, коли положення Ющенка особливо хистке і потрібно у народу вичавити сльозу та надавити на жалість. Хоча чим далі, тим більше здається, що тема отруєння - це засіб для відвернення уваги, який майже втратив свою силу і тепер перетворюється на подразник для суспільства.
IP: 82.144.202.---
02.07.09 19:16
___фуга
09 12:18 ___львів-750
Да какая совесть у этих свиней? Деньги бютовские дерьмовые им не пахнут. Главное - замочить Президента по разному поводу. У них и детей никаких нет, машины. Ни образования, ни ума, ни знаний хотя бы 4-х классов -выставляют себя адиотами, и счастливы, вернее, одно счастливо, бо пенендзы нагребло. Иуды продажные. IP: 212.42.88.---
02.07.09 17:28
___kabyki
а те, що Кузьмін пішов у відпустку, це означає, що вирішив пересидіти до кращих часів. так, як це колись зробив щербань, колєсніков і іже з ними
IP: 212.42.88.---
02.07.09 17:25
___kabyki
воно й так зрозуміло, що "під донецькими" буде краще цькувати, наприклад, таких, як лозинський, не те, що вже звичайних бізнесменів, підприємців, які захочуть рипнутись та ще й відмовлятимуться мзду платити
IP: 93.180.199.---
02.07.09 14:50
___ватутін
В прокуратурі потрібна реформа слідчої системи з незалежним слідством
IP: 195.248.182.---
02.07.09 14:47
___ХОХОТУН
Номер любого человека в стране оператору связи узнать элементарно , достаточно знать где этот человек регулярно появляется , например живет или работает! Так что все мы "под колпаком", если надо!
IP: 193.238.110.---
02.07.09 14:08
___lisichka1
Ющенко потерял доверие не только населения Украины, но и среди своих подчиненных.
IP: 193.238.110.---
02.07.09 14:07
___lisichka1
Гаранту не дали микрофон потому как он наверно не только нас достал своими беспочвенными обвинениями в адрес правительства Ю.Тимошенко.
IP: 194.29.60.---
02.07.09 14:01
___стена
А если раскопки продолжаются все в той же почве, что и несколько лет назад, то тут можно сказать, что вероятнее всего оно так и не будет раскрыто, потому что никому не нужно, в том числе и самому президенту.
IP: 194.29.60.---
02.07.09 14:00
___стена
Потому что, если бы все это действительно проводилось с целью расследования, то раскрыли бы все это еще в 2005-ом. А так идет просто группировка фактов для создания бомбы политического разрушения.
IP: 194.29.60.---
02.07.09 13:59
___стена
И главное, что это дело не столько расследуют, сколько пытаются сфабриковать таким образом, чтобы приклеить туда кого-то из врагов Ющенка – т.е. так сказать подстраивают с пользой для президента.
IP: 194.29.60.---
02.07.09 13:57
___стена
Снова подымаются все бумаги пятилетней давности и давай ворошить снова по новой, опять приплетаются все неугодные и неудобные для президента люди. Создается видимость, что будь-то в его отравлении виноваты все его политические недруги и соперники.
IP: 194.29.60.---
02.07.09 13:56
___стена
А у Ющенка такое впечатление, что уже не знают к кому по делу отравления прицепиться и главное, что особенно все это дело активизируется, когда страна переживает особенно глобальные перемены в политикуме.
IP: 193.238.110.---
02.07.09 13:07
___Lisichka
Какой президент , такие и его подчиненные, все в своего начальника. IP: 193.238.110.---
02.07.09 13:01
___lisichka1
Ющ за четыре года нечего не делал, а теперь пытается за пол года сделать видимость бурной деятельности.
IP: 93.73.132.---
02.07.09 13:00
___lalak13
02.07.09 12:18 ___львів-750
Спостерігаючи, з яким ви запалом захищаєте Ющенка, мушу зробити висновок, що це на основі голого ентузіазму. То як утаємничений (а), може, все-таки дасте відповідь на питання, які вам задає 02.07.09 12:12 ___bananas. Дуже було б цікаво ознайомитися. Тільки не треба давити на совість і відповідати питанням на питання - ок? IP: 193.142.219.---
02.07.09 12:34
___NINA_RICCI
02.07.09 11:16 ___tupaya_pizda
Да чого ви причепилися до того Лозинського, нехай його відповідні органи судять і вирішують винен чи не винен він. А під різними ніками таки пишете і за правду, якщо ви не знаєте не сердяться. IP: 89.105.254.---
02.07.09 12:28
___suspiria
02.07.09 12:20 ___igor_zap
Тут с одного айпишника до десятка бютиков под разными никами дают глубочайшие по уму комментарии о гениальности лично великой прэмэра, и то никто не реагирует. IP: 77.120.60.---
02.07.09 12:20
___igor_zap
Звертаюся до УП.
Ви мабуть себе вже зовсім не поважаєте, якщо у Вас на форумі спокійно розважаються коментатори з ніками типу ___tupaya_pizda. IP: 194.44.241.---
02.07.09 12:18
___львів-750
02.07.09 12:12 ___bananas
02.07.09 11:34 ___львів-750 А ще можна почитати про синочка президента Ющенка, про його "походеньки", про дивні справи з фондом Катерини Ющенко... де гроші на лікарню??? є багато чого читати про тих, хто поки що на волі... ___Ти хоч вбивцю не захищай, май хоч каплю совісті.Чи прихильник БЮТ - не передбачає наявність цієї якості? IP: 93.73.132.---
02.07.09 12:17
___Жовтень_
02.07.09 00:48 ___Томкет
То, что описано Лещом, Дарвин назвал бы внутривидовой борьбой за существование. Не зовсім точне трактування. Це швидше боротьба за місце під політичним сонцем у контексті наступних президентських виборів, де пан Лещенко виступає не більше, ніж засобом. IP: 194.44.219.---
02.07.09 12:12
___bananas
02.07.09 11:34 ___львів-750
А ще можна почитати про синочка президента Ющенка, про його "походеньки", про дивні справи з фондом Катерини Ющенко... де гроші на лікарню??? є багато чого читати про тих, хто поки що на волі... IP: 89.105.254.---
02.07.09 12:09
___suspiria
02.07.09 11:52 ___tupaya_pizda
Интересно, бютикам начали показывать в предверии выборов рифеншталевский "Triumph des Willens"? Можно даже без перевода, стиль речи ЮВТ и Адольфа Алоизовича становятся так похожи, шо слов не нужно. IP: 79.171.126.---
02.07.09 11:52
___tupaya_pizda
шо, боты, обеденный перерыв? Достали свои пластиковые судочки с пюре и салатиком из капусты и потекших помидор?
IP: 194.44.241.---
02.07.09 11:34
___львів-750
02.07.09 10:29 ___NINA_RICCI
Зверніть, шановне панство, увагу на два слова: чутки і причетність. Невже вони говорять про те що людина винна? __Ти,Ніночко почитай статейку Мустафи про Лозинського і зрозумій чому не всі, які ходять на волі є безневинними.Бачиш яким цінним кадром був цей депутат, як він від вязниці відмазував.Навіть сафарі на людей влаштовував, щоб вибагливий клієнтів задовольнити. IP: 79.171.126.---
02.07.09 11:19
___tupaya_pizda
___NINA_RICCI
ты на мою культуру не дави. Про демократию расскажи. А то съезжаешь, как твоя хозяйка. IP: 79.171.126.---
02.07.09 11:17
___tupaya_pizda
___крабат-м
отвечай за базар, под какими никами я тут пишу еще? зассал? или анал изируешь информацию? IP: 82.207.120.---
02.07.09 11:17
___polituk
Прокуратура почала працювати тільки не в тому напрямку, за мість того щоб ловити корупціонерів, піднімають те що давно забули!
IP: 82.207.120.---
02.07.09 11:16
___polituk
Прокуратура почала працювати тільки не в тому напрямку, за мість того щоб ловити корупціонерів, піднімають те що давно забули!
IP: 193.142.219.---
02.07.09 11:16
___NINA_RICCI
02.07.09 11:09 ___tupaya_pizda
Ніхто надімною не стоїть і не вигадуй того чого нема. Просто безтолку тобі пояснювати що у людини є внутрішнє виховання, безпосередньо у мене, є культура, є якісь рамки, тому я не можу сама собі дозволити так виражатися навіть якби мене навіть до цього змушували чи платили за це гроші. А вам я так розумію все одно що писати аби платили. |
![]() ![]()
Гроші, тотем і табу
Україна після виборів: горе переможеним?
Віктор Янукович. "Межигір’я" назавжди
Найбагатший і найбідніший кандидати в президенти
Містер протиріччя
Війна хрещених батьків суддівської влади ![]() |
![]() |