|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 60.32.106.---
04.12.05 06:53
___Counsillor
Shanovni !!!
Hocha ostanniy misyac ya perebuvayu za kordonom, odnak duzhe uvazhno slidkuyu za podiyamy v Ukrayni... Bilsh syl'nogo polityka ta diysno haryzmatychnoy osoby na s'ogodni v ukrayns'komupolitykumi NEMA!! Schob tam ne kazaly opponenty ta ti, scho zazdryat'. Teperishnya "komanda" Yuschenka, yy diy, metody pryvlasnennya NARODNYH groshey... vse, sho neobhidno, vzhe dovily... Zhodna rozumna lyudyna vse ce bachyt'. Nema durnyh. Dosyt' yuschenkivcyam vykorystovuvaty lyudey. IP: 82.144.219.---
03.12.05 14:06
___Vol
То, что политика Ющенко против Тимошенко, навеянная его окружением, партией, блоком, УП, оборачивается в пользу Януковича, наконец стало доходить до всех их. Стали соображать, что если, изгнанная ими, Тимошенко их не выручит, то Янукович научит их свободу любить. И поделом.
Но доходит медленно и потому, вместо извинений и просьбы под её знамёна, НСНУ продолжает надуваться, представлять себя пупом Майдана и всей Украины. ЯН НСНУ торопить не будет. Юрий Вологжанинов IP: 194.183.183.---
02.12.05 21:28
___KoPerNik
Не той вовк кого називають...
Може й терся хто біля Кучми, а чи знаємо ми його добре? Немає у нас сьогодні політика кращого за Юлю. Чия діяльність в парламенті, чи в Каб. Міні за всі роки була білш соціальною? IP: 195.58.240.---
30.11.05 23:51
___YulimustDie
Сборище неудачников! Старых друзей предали ради новой власти, а оказались в полной ж.. вместе с Юлей. Все вместе на одной бабе ехать собрались...
IP: 85.202.209.---
30.11.05 12:55
___svidok
Телефона не дам, а мєйл є - kansins@mail.ru
IP: 82.144.202.---
30.11.05 11:40
___МитькаСПУ
2 Метелиця
Якщл в Нашій Україні немає "бандюков!".... То партія Яника попи церковні!((((((((((((( IP: 193.201.198.---
30.11.05 11:14
___украіна
дайте на сайті ваші телефони !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 85.202.209.---
30.11.05 07:43
___svidok
Якщо подивитися з увагою, то все однозначно. Була (та й є) в мене одна знайома жіночка з Дніпра - теж до речі наполовину латишка. Тільки що не блистає як Юля красою. Але як і та знала лише свої інтереси. І успішно їх виводила в люди. Тільки ні чоловіка, ні сина вберегти не змогла. Правда на відміну леді Ю гарно пристроїла одиначку. Тим не менше - такі люди потрібні, вони штовхають свого воза, тільки чи не забагато доведеться ввесь час підправляти напрямок ?
IP: 85.202.209.---
30.11.05 07:31
___svidok
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 195.140.177.---
29.11.05 07:25
___Дмитрон
У нас мабудь різне, Метелиця поняття про бандюків - наприклад Щербань. можно назвати ще 17 їх депутатів, прошедших в округах і в списку. А щодо Єханурова то звідки велика може бути симпатія до нього - очолював Фонд Держмайна і був замом у Медведчука.
IP: 66.169.138.---
29.11.05 02:47
___метелиця
Дмитроне, в Нашій Україні немає "бандюків". в Юлі, в БлЯ -- є. щодо УНП, то замість об'єднуватися, вони йдуть окремо, і тим роз'єднують і послаблюють національно-демократичні сили. ось і все!
IP: 85.202.148.---
28.11.05 23:45
___Григорович
Є дві стратегії виборчих кампаній. Перша - повалити певний режим. Незалежно від ідеології та віросповіданння. Було створено формат блоку, куди увійшли усі, хто небайдужий. Другий - у нових умовах упроваджувати свої ідейні переконання. Перший етап пройдено. Другий - попереду.
IP: 85.202.146.---
28.11.05 23:37
___ASANA
Спасибо, Дмитрон. Я вот это и хотела услышать. Короче Ехануров не игрок и не конкурент.
И вообще судя по цифрам - опрос очень малочисленный. То есть Вы писали, что опрошено 25000, а фигурируют двузначные числа... Не думаю, что можно верить такому опросу. И Вам не советую. Да и вообще все эти соцопросы полная фигня, если честно. :-( IP: 195.140.177.---
28.11.05 22:25
___Дмитрон
Еvа у вас гарний смак, дійсно, щось Юлю підвів смак в одязі і у виборі партнерів. А поясніть, навішо було ту фотографію розвертати на 180 градусів. Ви ж бачите, що вона поставлена навпаки. Той готель за конгрес-холом в іншій бік. Це навіть видно по іншій фотографії...
IP: 195.140.177.---
28.11.05 22:20
___Дмитрон
Костенко, напевно пізніше повторив Ющенку пропозицію. А чи відомо вам, що пешим ідею "розкрутити" Ющенка прийшла до Миколи Влащука, тоді одного з редакторів газети "Час-тіме. То все зрозуміло. Чому зараз так дуже мало популярна УНП? І навіщо вони підтримували і були разом з бандюками з "Нашої України"?
IP: 200.104.79.---
28.11.05 22:16
___Eva
Класні фотки. Особливо підпис під фоткою Шкіля. А як вам одежка леді Ю. ? Хтось би вже підказав їй, що такі величезні ґудзики зовсім не пасують таким мініатюрним жінкам. Чи це в неї ностальгія за дитинством і Олегом Поповим?
IP: 85.202.148.---
28.11.05 22:08
___Григорович
Оскільки я був присутній на розмові Костенка з Ющенком того злопамятного 1999 року, стверджую, пропозиція балотуватися була саме від Юрія Костенка. Може, неофіційно, і говорив Черняк, як заступник голови партії (представник Костенка). Це несуттєво. Виграти просто було неможливо. На фоні смерті Чорновола,звинувачень у його вбивстві та розколу Руху. Хіба це не зрозуміло?
IP: 195.140.177.---
28.11.05 22:03
___Дмитрон
шановний пане Григорович. Трохи вас поправлю. Балатуватися Ющенку запропонував саме Чорновіл. Запитайте у Володимира Черняка. А Костенко, на жаль, не просто програл, а отримав тоді жахливу поразку, хоча зі своїми мізерними показниками випередив Удовенко. Напевно, ми з вами обидва симпатизуємо по великому рахунку Юрію Івановичу і я не злорадствую - запитую: На ваш погляд, чому УНП тоді програла (її лідер) і напевно зараз програє?
IP: 85.202.148.---
28.11.05 21:42
___Григорович
Того ж 1999 року Юрій Костенкко запропонува В.Ющенку балотуватися у Президенти. Він подумав і сказав " Я боюсь. Може і мене грохнуть як Гетьмана". Що залишалося робити партії? Знову заносити хвости комусь із лідерів, чи починати торувати власну стежку? УНП пішло на вибори. Програло. Але вижило. Бо це не просто партія. Саме життя змушувало певних людей іти до неї . Та ніхто не може сказати, що Павличко, Мовчан, Драч та інші заступники цієї партії, які свідомо зробили цей вибір, помилилися.
IP: 85.202.148.---
28.11.05 21:36
___Григорович
Решту подій розповідати не буду, оскільки це кине пляму на загалом хорошу людину - Вячеслава Чорновола. Він просто помилився. І за два тижні до своєї трагічної смерті заявив: Якщо б я знав, що станеться, ніколи б цього не зробив." Тобто не піддався на обіцянки Кучми. Це - помилка лідера НРУ - Чорновола, а не Костенка. О.Волков, коли я його запитав про ці події прямо вказав: Григорович, пробач, ми планували розвал вашої партії, але не смерть Чорновола. Це працював інший штаб. Ви поховані.
IP: 85.202.148.---
28.11.05 21:30
___Григорович
Після оприлюднення заяви Президії ЦП НРУ про висунення кандидатом у Президенти України Юрія Костенка, Чорновол знову ж, всупереч Статуту партії та рішення Президії вніс свою пропозицію: Генадія Удовенка. Юрій Костенко одразу ж заявив: оскільки я не розумію логіки таких пропозицій, та вбачаю просто політичну гру я знімаю свою кандидатуру взагаллі. і в ці ігри грати не бажаю." І пішов із засідання. "Ну, раз так, то я також знімаю свою пропозицію щодо Удовенка,- заявив Чорновол.
IP: 85.202.148.---
28.11.05 21:24
___Григорович
Здійнялася буря. Бо рішення зїзду є обовязковим навіть для голови партії. Більшістю у 10 голосів ( на засіданні були присутні 14 членів Президії ЦП) було вирішено винести на засідання Центрального Проводу, а згодом і зїзду, кандидатуру Костенка. Після цієї наради, яка закінчилася у 1-30 ночі, Чорновол поїхав додому. А вже о 2-00 до нього додому приїхали аж пять машин з адміністрації Президента, чому я був особистим свідком. Нарада тривавла до 7-30 ранку. О 8-00 Чорновол поїхав на засідання ЦП.
IP: 85.202.148.---
28.11.05 21:17
___Григорович
Пане Шпилевой! Такої страшенної непоінформованості від Вас я не чекав! Так от, 14 травня 1998 року відбувся зїзд НРУ, на якому було проголошено претенндентом у кандидати у Президенти України Юрія Костенка. Сам Чорновол вивів його за руку на сцену і про це оголосив привселюдно. Чим і поховав Рух. 4 вересня 1998 року, після серпневої парламентської відпустки, на засіданні Президії Центрального Проводу НРУ він, всупереч ухвалі зїзду, вніс свою кандидатуру - Генадія Удовенка.
IP: 195.140.177.---
28.11.05 20:19
___Дмитрон
Асана Еханурова назвали 83 человека - єто 15 место в списке. На один голос больше у Тараса Черновола, а на один меньше у Кармазина. Вот такие симпатии.
IP: 195.20.97.---
28.11.05 18:23
___solovei
"Хочу быть Клеопатрой! Вижу цель,-не вижу препятствий"Только зачем было пускать к себе полит.извращенцев Губского, Волкова_и К. Неужели предложенная сумма была столь велика? Поистине ОРГИИ!
IP: 195.24.158.---
28.11.05 17:41
___Alik
Kolo! Вони всі один одного варті! Невже це незрозуміло??? Уряд Тимошенко - сбори від всіх по нитці - голому сорочка! Політика - бізнес для великих і в цьому бізнесі ми - "средства производства"
IP: 85.202.146.---
28.11.05 17:19
___ASANA
Oles, это не сепаратизм, а федерализм. И он Украине необходим, чтобы не развалилась страна. Дело в том, что западенцы никогда не успокоятся и будут продолжать навязывать ВСЕЙ Украине СВОЙ образ жизни. Поэтому для того, чтобы не было в итоге серьёзных разногласий и конфликтов - надо дать возможность регионам возможность самим определять и язык и традиции. Да и распределение бюджета будет "каждому по делам его" и не будет привилегированных регионов. Заработал - получил, а нет - пенять не на кого.
IP: 212.35.169.---
28.11.05 17:15
___патрiот
чушь!!! если счить сколько кто лет провел в каких фракциях.......... то чистыми окажуться только комунисты и еще может частично социалисты.....поэтому, Господа журналисты, будьте объективными и не выдергивайте факты из общей масы
IP: 85.202.146.---
28.11.05 16:49
___Нурбаев
У каво то прочел Тимошенко хотела убить Ющенко. так чего ж не убила?
IP: 193.109.61.---
28.11.05 16:34
___tallboy
kolo
можна відповісти за владу ющенка? з інтерв'ю ющенка можна почути що тисячі фальсифікаторів знаходяться під слідством, але не основні фальсифікатори, проти яких, на жаль, немає доказів старі міністри під керівництвом і вказівками ліберала єханурова виконують все по іншому, тобто важливо хто керує міністрами меморандум підписувався лише для затвердження єханурова в парламенті, бо перше голосування без "регіонів" дало 223 голоси при необхідних 226 - інакше б країна була без бюджету і т.д IP: 217.27.146.---
28.11.05 15:10
___kolo
стаття - "заказуха"! Спитайте зараз у влади Ющенка - де ті , що фальсікували вибори, де замовники по справі Гонгадзе, чи сплатив штраф А. Ющенко у розмірі 17 гривень за порушення закону ( історія про BMW) який йому виписував Луценко, чи була розмова між Ющенко і Турчиновим про справу "друзів" по нафті і газу?
Уряд Тимошенко поганий - то чому більш половини міністрів знов там? Тому велике питання хто кого зрадив! І підписувати меморандум з тим хто хоиів тебе вбити це ганьба !!!!! IP: 193.193.193.---
28.11.05 15:07
___Бывалый
Наблюдателю:
Пардон, что влажу в ваш диалог, но по моему убеждению, как раз большая половина электората, прежде всего подсознательно оценивает для себя именно имидж политика, поскольку чтобы оценить объективно его "дела", нужно как минимум разбираться в том, что он делает и какие его функции. А Украина - страна в большей мере аграрная, наш народ понимает, когда украли шапку, и ему трудно понять как украсть миллиард на курсе доллара. А имидж Януковича - простой мужик. У ЮВА - другой, и т.д. IP: 85.202.146.---
28.11.05 14:55
___ASANA
Наблюдатель, не буду спорить. Согласна, что нельзя объективно сказать кто и что первый предложил в своей программе. С таким же успехом сейчас можно обвинять в воровстве программных положений Тимошенко у Ющенко, а Ющенко у Тимошенко.
Хотелось бы, конечно, чтобы партий стало как можно меньше... Ну 3-4 не больше. Тогда было бы понятно с кого потом спрашивать. Ну это опять таки невозможно, потому что сверху:"два украинца - три гетмана",снизу: полное отсутсвие политической культуры. :-( IP: 194.44.38.---
28.11.05 14:45
___наблюдатель
Асана. Вновь не правы. Витренко про союз России, украины и беларуси кричала еще тогда, когда Партия регионов из пеленок не вышла. Кстати, а до Витренко кричали комунисты. Не в том суть. Просто сейчас литвин отбирает голоса у Мороза. Два Ю друг у друга. А регионалам прийдется схлестнуться с Комми и витренковцами, ибо электорат сходный.
IP: 85.202.146.---
28.11.05 14:42
___ASANA
Наблюдатель, конечно по делам. Полностью с Вами согласна.И не вижу противоречий. Сегодня на пресс-конференции Янукович сказал о том, что он не имеет премьерских амбиций и не ставит задачей набрать определённое количество % - это дело народа Укарины доверить ПР или нет.А вот привести команду профессионалов, а не крикунов - это уже дело ПР и сейчас Украине это необходимо как воздух... вот в этом лично я вижу задачу ПР. А то некоторые так увлеклись должностями, что забыли кому они обязаны "победой"
IP: 195.114.130.---
28.11.05 14:42
___Serge
Вообще странно наблюдать статьи такого уровня на ресурсе, претендующем на освещение политики. Уровнем противопоставления персоналий, каждый из которых воплощает абсолютное добро и зло ("Супермен" -"Доктор Зло"), оперируют дети дошкольного возраста.
IP: 195.114.130.---
28.11.05 14:34
___Serge
Охота на ведьм началась? Обвинения бесмысленны - "друг жены Кучмы", "был во фракциях партий, поддерживающих Кучму и Януковича". Ребята, вы - не демократы, а плохонькая реинкарнация комми.
Самый потрясающее это "...нечесно називати кучмiстами одних i забивати про iнших". Автор, вспомни: Ющенко - кучмист. Тимошенко - кучмист. В общем, всю власть кучмизму. ТАК !!! IP: 85.202.146.---
28.11.05 14:34
___ASANA
Forester, я не поленилась и полезла в старые материалы, чтобы найти точное название. Раздел этот в программе Януковича называется "Росія - як разом стати сільнішими". Так что у госпожи Витренко никто ничего не..... . :-)))
IP: 213.186.216.---
28.11.05 14:27
___Oles
До речі Якнукович на своєму сепаратизмі і популізмі теж далеко не поїде. А переможе той, хто справді запропонує людям щось вагоме. Або програють всі.
IP: 194.44.38.---
28.11.05 14:22
___наблюдатель
Асана. Предложение принято. Но сейчас Вы противоречите самой себе. Выбирать то будем не по личному имиджу а по-делам. И не стоит забывать что обиженных у нас всегда любили. В чем я с Вами согласен, что в падении своего рейтинга Ю и Ю виноваты сами. Но реальной програмы от Я, кроме раньше травка была зеленее, что-то тоже не видно.
IP: 85.202.186.---
28.11.05 14:16
___Forester
АСАНА, как раз своровали - у Витренко ))
IP: 193.193.193.---
28.11.05 14:13
___Бывалый
2 АСАНА:
Полностью с Вами согласен. Я бы даже сказал, что новая власть сейчас своими делами активно пиарит Януковича. Ему и напрягаться особо не нужно, просто пообещать, что если он станет премьером, то сможет вернуть экономику страны на прежний уровень. И все - сиди, кури, и готовься переезжать в премьерский кабинет. Если уже и центры, контролируемые новой владой сейчас отдают ему 20-25%, то реальная картина гораздо оптимистичнее. А после провала кабмина с рус.газом накануне зимы... IP: 213.186.208.---
28.11.05 14:13
___Тоска
Ну, вот и приехали. Только причем тут мы с вами, шановни...
И вообще, причем тут борщ, когда такие дела на кухне! IP: 85.202.146.---
28.11.05 14:11
___ASANA
Forester, если бы эта иделолгия была не действенной, то Тимошенко не начала бы кричать на каждом углу о любви к России и о том как мы будем дружно жить с ней , если ОНА станет премьером. Теперь она присела на этот конёк. Если бы он не вёз - поверьте - такая как Тимошенко и ножку бы не подняла. :-)
Значит политики понимают что эта тема востребована и люди этого хотят. А ПР регионов ни у кого не воровала эти лозунги и всегда отстаивала их. Надеюсь так будет и дальше. IP: 85.202.186.---
28.11.05 14:10
___Forester
Иван, не смешите. Какие " нечистоты" будут убирать "ассенизаторы" Губский, Гавриш, Хмельницкий, Баграев, Фельдман, Абдулин и др . ( сколько еще таких "новеньких" в областях!)? Самих себя что ли ?
IP: 85.202.146.---
28.11.05 14:06
___ASANA
наблюдатель, это ЕСТЕСТВЕННО. Такая же ситуация и с Ющенко-Тимошенко. Тогда были выборы "друг против друга", а сейчас голоса распорошаться на все политические силы. По-моему, это настолько очевидные вещи, что даже не нуждаются в объяснениях. И это отнюдь не означает, что его личный рейтинг падает, чего не могу сказать о его оппонентах.
Если у Вас есть время - можете покопаться в старых социсследованиях. Может найдёте что-то интересное и для меня тоже. IP: 195.248.176.---
28.11.05 14:05
___MUpsPUps
Главная стратегия Всех Єтих ПОЛИТИКОв Дуг друга ПРЕГАДИТЬ.
IP: 217.27.145.---
28.11.05 14:04
___Olijnyk
to Киянка
Будь ласка, кажіть лише за себе, шановна. Принаймні, не так смішно виходить. IP: 85.202.186.---
28.11.05 14:03
___Forester
АСАНА. Плюс ошибки новой власти. И дело вовсе не в какой-то хорошо продуманной идеологии. Опять лозунги " навеки с Россией" и поклоны Путину , муссирование темы о статусе русского языка. Вот и вся идеология.
IP: 194.44.220.---
28.11.05 14:02
___Иван
А мне плевать кого Юля берет в свою команду. Это ведь команда ассенизаторов. Лишь бы только хотели убирать. Столько ведь насобиралось нечистот в стране после Кравчука-Кучмы. И за эти 9 месяцев ни хрена не убрано. Одни слова и амнистии. А потом после уборки - будут другие, молодые. Лишь бы не такие как Андрюша Ю. Но это потом.
|
![]() ![]()
Гроші, тотем і табу
Україна після виборів: горе переможеним?
Віктор Янукович. "Межигір’я" назавжди
Найбагатший і найбідніший кандидати в президенти
Містер протиріччя
Війна хрещених батьків суддівської влади ![]() |
![]() |